Tomurçuklu Başlama Tekniği Videolu Anlatım

Merhabalar sevgili www.sosyalhanim.com  takipçileri bugün çok güzel bir   başlama tekniği yapılışını anlatmak istiyorum görüntüsü adeta nohut a benzeyen bu güzel modelin geçelim yapım aşamasına.

Kardeş örgüler kanalıma tekrardan Hoş geldiniz Bugün sizlerle birlikte güzel bir teknik çalışması yapacağız böyle gördüğünüz gibi hem esnek hem çok şık bir başlangıç tekniğin.

Bunu başlangıçta  kullanabileceğimiz gibi yine biten örgüleri etek uçlarına yakalarda Birçok yerde kullanabilirsiniz modeli  böyle tek sıra halinde uyguladık başlangıç olarak Ama şimdi yaptığımızda göreceksiniz

Birçok günümüze de kombin yapabilirsiniz arkadaşlar normal desenlerin  aralarında kullanabilir farklı yerlerde tercihen kullanabileceğiniz gerçekten güzel bir örgü başlangıç ve örgü model tekniği  şimdi hemen yapım  aşamasına geçelim örgümüz  belli bir  ilmek sayısı gerektirmiyor 2 ilmek ve katları şeklinde oluşuyor siz kaç ilmek atamak isterseniz o şekilde atabilirsiniz.

 Şişimize    istediğimiz kadar ilmek atıyoruz  ilk sıramızı örüyoruz 2.  Sıramızı da ters olarak örüyoruz her zamanki gibi.

Başlangıcımızı yaptık burada bir diş haraşo yapıyoruz ben haraşomu ters yaptığım için 2 sıra haraşo yapmış olacağım.

Bir diş haraşomu yaptım şimdi modelimize geçiyoruz oldukça kolay  eger örgüye yeni başladıysanız  biraz karışık gelebilir.

İlk kenar ilmeğimi aldım bir ilmek ördüm  henüz ilmeğimi çıkarmadım 2. İlmeğimi arkadan  yine çıkarmadım ilk aldığım gibi 3 yine arkadan  4 tekrar yine önden aldım ve  5 tane ilmeğim olmuş oldu şimdi kafanız karışmasın   videoyu duraklatarak  izlerseniz daha net   anlaşılmış olur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.