Tığ İşi Dantel Modelleri

Merhabalar sevgili www.sosyalhanim.com takipçileri bugün en çok istenen dantel örgü modelleri resim galerisini sizler için paylaşacağım.

Kimilerine göre  dantelin modası geçti dense de  aslında danteller bizim çeyizlerimizi süsleyen en güzel parçalardan. Artık  dantel tekrar modaya giriyor sevgili örgü severler önceden sade beyaz olan dantel rengimiz şimdiler de ise rengarenk olarak karşımıza çıkıyor.

Size hazırladığım  dantel galerisinde hangi danteller var size sıralayım hemen;

Tığ işi Çeyizlik Kenar Dantel Modeli, dantelden Pike,  Danteli,Havlu kenarı, dantel Çarşaf ucu ve Kenar Dantel Modelleri hazırladığım bu resim galerinde hepsini bulabilirsiniz.

Sevgili takipçilerimiz sizlere birbirinden güzel  pike dantel örnekleri dantel yatak odası takımı, dantel salon takımı bunun gibi birbirinden güzel tığ işi dantel pike takımları hazırladık bu  resim galerimizde. Kız yada erkek   çeyizinde mutlaka bulunması geren modeller derledik.. Eskilerin  kanaviçe etamin örnekleri  yenilenerek kanaviçe pike takımları yapılıyor  Eskilerin  kanaviçe etamin örnekleri masa örtüsü takımları yapılıyor . Eski dantellerden  muhteşem  pike takımları hazırlanıyor. İllaki danteli örtü olarak kullanın demiyorum değerlendirin  örtü olarak kullanmayı sevmiyorum diyorsanız. Evet  o kadar şık masa örtüsü yapılmış ki eski  o sandığın dibini bekleyen dantellerden parmak ısırtacak tarz da eğer elinizde  var ise göz nuru  dantelleriniz sizde hemen yaptırın derim.

Geçelim Dantel Modellerimize

Evet Arkadaşlar şimdi Eski Danateli Nasıl Masa Örtüsü Yapıldığının Videosunu Paylaşacağım.

Evet sevgili takipçilerimiz bugün sizlerle sandıktaki dantellerimizi değerlendireceğiz. Burada Güzel bir runner yapını paylaşmak istiyorum. Bu gördüğünüz dantel eskiden yastık geçirmesi imiş .

Ben keten bir kumaş kullandım buke izin kenarlarına bordur geçeçeğiz eğer elinizde yoksa piko makına sı ile kenar kısımlarını geçebilirsiniz. Şimdi SİZLERE BU BORDUR NASIL GEÇİRİLİR NASIL DİKİLİR HEPSİNİ GÖSTERMEK İSTİYORUM.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.