Sarkıt Avize Modelleri

26.09.2020
1.266

Merhabalar sevgili www.sosyalhanim.com takipçileri bugün sizlerle sarkıt avize modellerini paylaşmak istiyorum. Antre ,salon, mutfak, oturma odası avize modelleri içerisinde küçük, büyük ve farklı tasarımlara sahip modeller yer almaktadır bu modelleri siz sevgili takipçilerimiz için paylaşmak istiyorum.. Ev dekorasyonunuza ve zevkinize göre bir çok model var hangisini tercih ederseniz seçebilirsiniz.

Antre Avize Modelleri İçin Resim Galerisi:

Siz www.sosyalhanim.com takipçileri için modern ve klasik antre avize modelleri arasından her tarza uygun olabilecek avize modellerini seçtik. Antre Avize Galerisini inceleyerek tarzınıza ve evinize uygun en güzel evinize modelini seçebilirsiniz.

Evet arkadaşlar Modern antre avize modelleri içerisinden tercih yapmakta birçoğumuz zorlanırız hepsi birbirinden şık ve gösterişli olması baş döndürücüdür. Özellikle dış kapından içeriye girildiği zaman bizi karşılayan ilk bölüm giriş antre bölümüdür. Antre evin her alanına geçiş için kullandığımız bir alan olduğu için aydınlatması da son derece önemli dir. . Bu aydınlatmanın göz alıcı şıklıkta ve ışığının yeterli seviyede olması , aynı zamanda dekoratif bir tasarımın parçası olması lazım.

Küçük antre için avize modelleri; Küçük bir antreniz varise ve modern antre avize modelleri arasından bir tanesi ile bu alanda şık bir görünüm kazanmak istiyorsanız, Avizenizin hatlarını oval olması rengini ise dekorasyonunuz ile çok uyumlu olabilecek açık renk tonlarında seçmelisiniz. Böylece avizeniz o dar antrenizde genişlik ve ferahlık görünümü sağlayacaktır.

Büyük Antre İçin Avize Modeller; Eğer geniş bir antreniz var ve avizenin ortamı daha da geniş göstermesine gerek derseniz ise size hem modern antre avize yada klasik antre avize modellerini tercih etmenizi tavsiye edebiliriz. Tercih edeceğiniz renk ve desenler ise antrede bulunan mobilyanız ve diğer eşyalarınız ile karakteristik benzerlikler taşımalıdır mutlaka. Rengi dokusu şekli ve ya çizgileri ile bir noktada benzerlik yakalaması gerekir uyum bakımından.

Salon Avize Modelleri İçin Resim Galerisi;


Salon Avizeleri Nasıl Olmalıdır?
Ev aydınlatmasında gelişen teknolojinin etkisi ile çok fazla ve farklı tarzda aydınlatma sistemleri bulunmaktadır. Asma tavan modellerinin çeşitlenmesi ile tüm odalara özel asma tavan modelleri yapılınca, aydınlatma sistemlerinden biri de asma tavanlar olduğunu söyleyebiliriz çünkü büyük bir bölümünde spot lambalar yer alıyor.. Tavandan yansıtmalı ışık sistemi, tavana gömmeli ışık sistemi, asma tavan üzerinden uygulamalı ışık sistemi onlarca aydınlatma sistemi gibi bir çok modeli var bunların arasında arasında salon için avize modelleri hala kullanılmaya devam ediyor arkadaşlar vaz geçilecek gibide değil avizeler. Güzel bir salonu olduğundan daha şık yada daha basit gösterme gücüne sahip olan avize modelleri, aynı zamanda aydınlatma başarısını da gösterir.

Aydınlatmanın baş kahramanları salon avizeleri olmaktadır hem modern , hem klasik, hem şık
Evinizin aydınlatmasında her odada farklı avizeler kullanabilirsiniz. İster yerden yükselen modern lambalar, ister tavana gömülü aydınlatma lambaları aklınıza gelebilecek tüm eski usül olan aydınlatmaları kullanabilirsiniz. Ancak salon aydınlatmasında kesinlikle avize kullanmalısınız avize salonunuza daha havalı bir görüntü verecektir. Avizeler sadece doğru bir aydınlatma için değil aynı zamanda şık ve modern bir dekorasyon oluşturmak içinde kullanılması gerekir. Evin en süslü ve gösterişli bölümü olan salon için avize seçerken öncelikle odanın büyüklüğü kesinlikle göz önüne alınmalıdır. Eğer beğendiğiniz avize modeli salon için küçükse salonunuz karanlık olacaktır. Bu küçük salon içinde geçerli Yani odanız küçükse ve siz çok büyük bir avize aldıysanız bu avize kaba ve çok rahatsız edici olacaktır göz yorar şekilde. O yüzden salon avizeniz orta büyüklükte olması lazım şık ve aydınlık bir görüntü yakalamak için.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.