Rengarenk Ponponlu Örgü Yapılışı Videolu Anlatım

Merhabalar sevgili www.sosyalhanim.com örgü severleri bugün sizlere tığ ile yapılan çok  güzel  bir  örgü  modelini paylaşmak istiyorum bu örgü modelini tüm örgülerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Örgümüze başlamadan önce modelimizi siz değerli takipçilerimle  paylaşmak istiyorum.

Modelimiz bu şekilde arkadaşlar bu modeli nerelerde  kullanabiliriz diye sorsarsanız bebek battaniyelerinde, koltuk şallarında, yatak örülerinde, omuz şallarında ve bunun gibi bir çok örgü dalında kolaylıkla kullnabilirisiniz.

Örgümüz İçin Gerekli Malzemeler;

İpimizin Markası; Polyanna

Tığ Numaramız; 3 170 mm

İplerinizin rengini sizler  belirleyin arkadaşlar benim elimde bu renkler vardı bu model için bu renkleri kullandım ben.

Ben model için kısa bir zincir çekerek sizlere anlatmak istiyorum  zincirlerimi çektim geri döndüm baştan sayıyorum 4 zincir olana kadar 4. Zincirime batıyorum burada bir sık iğne oluşturuyorum.

Tekrardan 6 adet zincir çekip tabandan 6 adet zincir sayıyoruz

. zincire batıyorum tekrar  3 zincir çekip tabandan 3 zincir sayark 3. Zincire batıyorum. Tekrardan 6 adet zincir çekip tabandan 6 adet zincir sayıyoruz .Tekrardan 3 zincir çekip tabandan 3 zincir sayark 3. Zincire batıyorum Tekrardan 6 adet zincir çekip tabandan 6 adet zincir sayıyoruz tekrar  3 zincir çekip tabandan 3 zincir sayarak 3. Zincire batıyorum .Bu şekilde birinci sıramızı tamamladık.

1 zincir çektim ve geri dönüp ilk kutucu

Kutucuğuma  bir sık iğne yaptım

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.