Örgü Bluz Modelleri

Merhabalar örgü severler bugün sizlerle örgü bayan bluz modelleri paylaşmak istiyorum. Hepsi birbirinden güzel bu modeller sizi kendine hayran bırakacak her mevsim içinizi ısıtacak .Hanımlar bu modeller illa bahar yada yaz için uygun diye bir şart yok gömleklerinizin üzerine yada dar badi üzerine de gayet şık olacaktır. Modayı yansıtmak siz örgü severlere kamıştır.

Bu bluz modelleri hem tığ ile hem de şiş ile örülebilir. Hepsi birbirinden şık ve renkli dilerseniz örgü bluzu renkli dilerseniz örgü bluzu sade renk örebilirsiniz.
Bluz modellerimizin içerisine birde örgü bluz modellerini katmak istedim www.sosyalhanim.com takipçileri örgü bluz modelinizi dilerseniz tek tek motif halinde örebilir daha sonra örgü bluz motiflerini birleştirebilirsiniz. Örgü bluzunuzu tek tek motif halinde örmek istemez iseniz tek bütün halin de de örebilirsiniz.
Tığ işi ile yapılan örgü için motif çeşitleri o kadar çok ki kızlar hangisini örmek isterseniz modelinizi önceden belirleyin ki kafanız diğer güzel modellerle karışmasın. . Şiş ile yapılan modeller için çok fazla yün çeşidi var ona göre secim yapabilirsiniz. örgüde soft renkleri seviyorsanız ona göre pastel tonlarını seviyorsanız o şekilde.

Kaşmir, angora, pamuk ,tüylü ip gibi ipler ve ya örgü yünler seçebilirsiniz. Geniş ya da dar kullanımlı bluzlar içinde birçok model bluz örgü modelleri içerisinde yer alıyor. Ayrıca bu bölümde gömlek ya da tişört üzerine kullanabileceğiniz çapraz kullanımlı hırka görünümde örgü bluz modelleri yer almaktadır .Tesettürlü bayan arkadaşlarımız Arzu ederler ise , kullanımlarınızı biraz daha boyunu uzun tutarak tunik şeklinde de yapabilirsiniz. Bu tarz modeller için de kısa modeller içinde bir çok seçenekler bulunuyor. Eminim ki siz örgü severlerin de sizin sitilinize ya da tarzınıza uygu olan tığ ile yapılan bluz modelleri bulacaksınız.

El örgüsü bluz modelleri üzerine farklı süslemeler ve işlemeler yaparak daha farklı tarzlar elde edeceksiniz hanımlar. Kumaş, deri ya da tığ ile yapılan minik çiçek motifleri ekleyerek farklı kombinler yapabilirsiniz. Aynı zamanda iğne ile de süslemeler yapabilirsiniz. Bu modeller için öncelikle kafanızda bir taslak hazırlayın bir plan yapın ve yaz ve bahar için örgü bluz modellerini şimdiden hazırlayın illaki yaz yada bahara uygun olması şart değil kış içinde gömlek üzerine farklı modeller tasarlaya bilirsiniz.. 2021 yılı yaz modasında oldukça sık kullanılacak olan bir tarz olan bluz örgüleri her yerde göreceğiz. Kış için se tığ ve şiş bir arada yapılan el örgüsü bluz modelleri de oldukça popüler hem tığ kullanıyorsunuz bu modele hem şiş gerçekten çok şık duruyor bu modeller.
Bu arada örgü bluz modellerin çeşitleri de var; bunlar çiçekli örgü bluz, burgu örgü bluz, motifli örgü bluz, selanik örgü bluz, çift burgu örgü bluz, Yazlık şemalı merserize örgü bluz modeli, nohut modeli örgü bluz ve bunun gibi birçok örgü bluz modeli var sevgili örgü sever arkadaşlar siz yapmak istediğiniz zaman modellerin arasından seçerek örgünüze başlaya bilirsiniz. Bu örgü bluz çeşitlerini çeyizlik olarak ta kullanabilirsiniz bluzu yelek şeklinde örüp angora simli yada sade iplerle çeyizlere de koyabilirsiniz.
Çeyizlik Yelek Modelleri İçin Tıklayabilirsiniz. Her çeşit gelin kız yelek modellerini bu yelek modeli galerisi içerisinde bulabilirsiniz. Gelin kız yelek modelleri tığ işi olanda var şiş ile yapılan modelleri de var. Size hangisi daha kolay geliyor ise onunla yapabilirsiniz sevgili örgü severler.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Görebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.