Örgü Bebek Battaniye Modelleri

Merhabalar örgü seveler bugün örgü bebek battaniye modellerini örgü sizlerle paylaşmak istiyorum o kadar güzel duruyorlar ki görenlerin dikkatini çekecek çoğu bayan arkadaşımız mutlaka örnek isteyecektir.

Bu bebek örgü battaniye modelleri hem kız bebeklere hem de erkek bebeklere uygundur rengarenk battaniyeleri siz hangi renk isterseniz o renk tasarlayabilirsiniz.

Bu bebek battaniye modelleri hem tığ ile örülen hem de şiş ile örülen modellerden oluşuyor.

Tığ İşi Bebek Battaniyeleri

Tığ işi bebek battaniyesi modelleri bayanların sıklıkla tercih ettiği modellerdir

çabuk bitmesi oyalamaması biz kadınlar için çok önemlidir .. Rengarenk modelleri soft yada pastel tonları ince ya da kalın tığ yada şiş ile hayata geçiren kadınlar yazlık yada kışlık bebek battaniye ihtiyaçlarını da bu şekilde karşılamış oluyor kızlar.

Örgü bebek battaniyeleri kışın ve son bahar aylarında bebeklerini sıcacık tutmak için anneler tarafından tasarlanmış muhteşem örgülerden bir kaçıdır.

Bebek battaniyesi modelleri içerisinde ; çiçekli örgü Bebek battaniyesi, hayvanlı örgü Bebek battaniyesi , nohut örnekli örgü Bebek battaniyesi ,zigzag örgü Bebek battaniyesi, tropikal örgü Bebek battaniyesi, popcorn kalpli bebek battaniyesi, motifli örgü Bebek battaniyesi şeklinde daha sayamadığım bir çok modeli vardır hanımlar.

Bebek Battaniye Modellerinin Büyük Hallerini Görmek İçin Resimlerin Üzerine Tıklamanız Yeterlidir!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.