Kabartılı Gelin Kız Yelek Modeli Detaylı Anlatım

Evet sevgili www.sosyalhanim.com örgü severleri yine sizinle müthiş bir örgü model çalışması yapacağız gerçekten kendine hayran bırakan bir model ben çok beğendim şahsen umarım siz örgü severlerde beğenirsiniz.

Örgümüz İçin Gerekli Malzemeler;

Orta Kalınlıkta Bebe Yünü

Şin No; 3 Numara

 Şimdi benim elimde ortak kalınlıkta bir bebe yünü var şiş numaram 3 numara bu modeli nerelerde kullanabiliriz bu modeli her örgünün de kullanabilirsiniz arkadaşlar özellikle  Gelinkız yeleklerinde, anne yeleklerinde, bebek yeleklerinde ,bebek örgülerini ve bebek battaniyeleri de çok güzel duracağını düşünüyorum şimdi modelimiz için ilmek sayısını söylüyorum.

 14 ilmek ve katları artı 4 ilmek artı 2 tane de kenar ilmeği ekleyerek ilmek sayınızı ayarlayabilirsiniz şimdi önceden çalışmış olduğum şöyle bir parça var Hemen oradan göstermek istiyorum.

Sevgili örgü severler örgümüzün ön yüzünden modeli kurmaya başlayacağız. Videolu anlatımda çok vaktinizi almamak için 2 motifi anlatacağım vaktinizi çok almamak için. Kenar ilmeğimizi ilk sıra olduğu için örerek alıyoruz. 2 ilmek ters örüyorum ve ipimi arka tarafa atıyorum.

İpim arka tarafta 5 adet düz örgümüzü örüyoruz ipim arka tarafta olcak şekilde 5 adet ilmeğimi örmeden diğer şişime geçirdim.

Kabartılı Gelin Kız Yelek Modeli Detaylı Anlatım

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.