İğne Oyasında Sinek Kanadı Yapılışı Videolu Anlatım

Merhabalar sevgili www.sosyalhanim.com takipçileri bugün sizlerle iğne oyası nasıl yapılır ? Sorusuna cevap bulacağız bir çoğumuz iğne oyasını çok sevsek te yapmayı bilmiyoruz gelin beraber iğne oyası öğrenelim 3.Ders olarak sinek kanadı nasıl yapılır? Bu tarz videolarımızın devamı için lütfen iletişim sayfamızda bizlerinize önerilerinizi yazmayı unutmayın siz değerli takipçilerimizin bizlere ileteceği bilgiler çok değerli ve kımetlidir.

Sinek kanadının yapılışını size anlatmak istiyorum öncelik le bir iğne bir ip birde bez parçasına ihtiyacımız var dilerseniz yazma üzerinede yapabilirsiniz. 1 adet zürafa yapıyoruz.Yaptığımız zürafanın ortasına iğnemizi batırıyoruz küçük bir pırpır yapıyoruz

tekrar yaptıgımız pırpırın ortasına batıp aşağıdaki resimdeki gibi yapıyoruz resimler tarif edici olarak eklenmiştir ama yazılarımızı okuduktan sonra aşağıda bulunan videomuzdan daha net bilgi alacaksınız videomuzu mutlaka izlemeyi unutmayın.

dip kısmındakı zürafamıza batıyoruz bu şekilde sinek kanadı kç kat istiyor isek o şekilde kanat sayısını artırıyoruz kızlar.

Yan sinek kanadı için ise alt zürafanıza batıp bir adet zürafa yapıyoruz yine aynı işlemi uyguluyoruz.

Videomuzu izlemeden önce siz değerli takipçilerimizden ricamız, bu tarz videoları istek, önerilerinizi yorumlara yazın ve bizlere iletin lütfen.

İğne Oyasında Sinek Kanadı Yapılışı Videolu Anlatım

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR