Hazır Örgü Gibi Dikişsiz Cep Yapma Videolu Anlatım

Hoş geldiniz  sevgili www.sosyalhanim.com  örgü severleri bugün sizlere yine oldukça beğeneceğinizi düşündüğüm ve örgülerde işinize yarayacak çok güzel dikişsiz cep nasıl yapılır onu göstermek istiyorum.

Evet bugün sizlere örgüde cep nasıl yapılır onu anlatmaya çalışacağım daha önce mutlaka cep çalışması yapmışsınızdır parça halinde ölüp üzerine dikebilirsiniz ya da alttan arkadan ilmek çıkararak öyle bir de  yine tekrardan yanlarını birleştirebilirsiniz Ama bu şekilde Gerçekten hazır gibi kusursuz cepler örebilirsiniz şöyle arka yüzünde görelim.

bakın hiçbir dikiş yok Tamamen örgümüzü yani parçamızı örerken birlikte yürüttüğümüz oldukça kullanışlı ve güzel Görünen bir cep.

yapımı cebimizi dediğim gibi başlıyoruz örgünün büyüklüğüne göre ortalayıp ayarlıyoruz ilmek sayısı olarak bir ilmek sayısı vermem doğru olmaz arkadaşlar dediğim gibi Zaten şöyle örgümüz ü koyduğumuz da Bakın bu cep bunun için yeterli mutlaka yanlardan bir miktar boşluk bırakmalıyız yine altından boşluk bırakarak cebinizin uygun ölçülerde yapabiliriz .

Örgüde Cep Yapma Videolu Anlatım

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.