Bayan Boyunluk Modelleri

Merhabalar örgü severler bugün sizlerle örgü bayan boyunluk modelleri paylaşmak istiyorum. Hepsi birbirinden güzel bu modeller sizin kışın içinizi ısıtacak .

Boyunluk modellerinin içerisinde; Önden Düğmeli boyunluk modeli, Örgü Çiçeklerle süslenmiş boyunluk modeli, burgu boyunluk modeli, krokodil boyunluk modeli, selanik boyunluk modeli, işkembe boyunluk modeli ve bunun gibi birçok model bulunmaktadır. En Güzel Örme Boyunluk Örneklerini sizler için bulup tasarladık umarım hoşunuza gider bayan boyunluk modellerimiz.

Bu boyunlukların içinde şiş ile örülen boyunluk modelleri de var tığ ile yapılan örgü bayan boyunluk modelleri de var sizin eliniz hangisine yatkınsa onu örebilirsiniz. Boyunluk örmek için Şiş örneği olarak sizlere çok yakışacak krokodil boyunluk modeline buradan bakıp Türkçe videolu anlatım olarak izleyebilirsiniz.

Ahududu Modeli Kız Bebek Yeleği Yapılışı Videolu Anlatım bebek yeleğimizin anlatımı için yazının üzerine tıklayabilir videoları izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz örgü sever arkadaşlarım.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Görebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.